Test

Full Schedule

Niedziela

  • 00:00 - 04:00: Handsup Never Dies
  • 04:00 - 06:00: Nocny Tranceport
  • 04:00 - 06:00: Nocny Tranceport
  • 06:00 - 13:00: Tripel, Przeboje Trzech Pokoleń
  • 13:00 - 14:00: Bankomat, Audycja Związku Banków Polskich
  • 14:00 - 20:00: Tripel, Przeboje Trzech Pokoleń
  • 20:00 - 22:00: Tripel, Przeboje trzech pokoleń
  • 22:00 - 23:00: Danse Macabre
  • 23:00 - 00:00: Opowieści Z Tamtej Strony

Poniedziałek

  • 00:00 - 04:00: Handsup Never Dies
  • 04:00 - 06:00: Nocny Tranceport
  • 06:00 - 18:00: Tripel, Przeboje Trzech Pokoleń
  • 18:00 - 21:00: Taneczne Popołudnie
  • 21:00 - 23:59: Mikro Hity

Wtorek

  • 00:00 - 04:00: Handsup Never Dies
  • 04:00 - 06:00: Nocny Tranceport
  • 06:00 - 16:00: Tripel, Przeboje Trzech Pokoleń
  • 16:00 - 19:00: Taneczne Popołudnie
  • 19:00 - 00:00: Mikro Hity

Środa

  • 00:00 - 04:00: Handsup Never Dies
  • 04:00 - 06:00: Nocny Tranceport
  • 06:00 - 16:00: Tripel, Przeboje Trzech Pokoleń
  • 16:00 - 19:00: Taneczne Popołudnie
  • 19:00 - 00:00: Mikro Hity

Czwartek

  • 00:00 - 04:00: Handsup Never Dies
  • 04:00 - 06:00: Nocny Tranceport
  • 06:00 - 16:00: Tripel, Przeboje Trzech Pokoleń
  • 16:00 - 19:00: Taneczne Popołudnie

Piątek

  • 00:00 - 04:00: Handsup Never Dies
  • 04:00 - 06:00: Nocny Tranceport
  • 06:00 - 16:00: Tripel, Przeboje Trzech Pokoleń
  • 16:00 - 19:00: Taneczne Popołudnie
  • 19:00 - 20:00: Mikro Hity
  • 20:00 - 22:00: Weekend Starter
  • 22:00 - 23:59: Polo Night

Sobota

  • 02:00 - 04:00: Handsup Never Dies
  • 06:00 - 07:00: Tripel, Przeboje Trzech Pokoleń
  • 07:00 - 08:00: Glenn Hauser’s World of Radio
  • 08:00 - 13:00: Tripel, Przeboje Trzech Pokoleń
  • 13:00 - 14:00: Bankomat, Audycja Związku Banków Polskich
  • 14:00 - 16:00: Taneczne Popołudnie
  • 16:00 - 18:00: RTV
  • 18:00 - 20:00: Muzyczny Mikro Miszmasz
  • 20:00 - 00:00: Dance Party

Dziś w programieFriday

  • 00:00: Handsup Never Dies
  • 00:00: Handsup Never Dies
  • 04:00: Nocny Tranceport
  • 06:00: Tripel, Przeboje Trzech Pokoleń
  • 16:00: Taneczne Popołudnie
  • 19:00: Mikro Hity
  • 20:00: Weekend Starter
  • 22:00: Polo Night
pl_PLPolski