Our team

Zdjęcie Mileny

Milena Wiśniewska

Music has always filled her life. Singing, playing the piano or composing own songs still makes her happy. No wonder, then, that she decided to devote a dozen or so years to musical education. In addition, she also loves listening to music, and her tastes are very diverse. When she was 14, she became interested in rock and alternative music, but later came the fascination with music from the Baroque era, and did not avoid the so-called literary song. The source from which knowledge about more and more new musical areas has become radio. Although she listened to the radio among her favorite activities, it was not until recently that she could "find herself on the other side" and her voice would reach the listeners. As soon as such a possibility appeared, she agreed without hesitation to join the crew of the DHT radio.
She uses her musical knowledge by choosing songs that you can hear on our air. The second passion associated with the media is shared by the RTV program. And just now, when we're on TV, special love is given to the series "Klan". Additionally, she cares for supplying our editorial Bar - she is a fan of craft beers.
What do others say about her? What is it in both its musical and radio activities? It is best described by two words - the primate and perfectionist.

Zdjęcie Magdaleny

Magdalena Rutkowska

Masażystka zwierząt, artystka, dziennikarka radiowa. Nieustannie zaciekawiona światem, rządna wiedzy i nowych umiejętności. Chętnie angażuje się w przeróżne projekty społeczne. Do każdej pracy podchodzi z entuzjazmem albo wcale🙃. Nałogowo czyta książki, kocha spacery po lesie i ma absolutnego fioła na punkcie zwierząt🐾.
W Radiu DHT prowadzi Pozytywnik, czyli cykl audycji wolnych od malkontenctwa, za to bogatych w rozmowy o wszystkim czym warto się dzielić.

Zdjęcie Michała

Michał Dziwisz

Krążą pogłoski, że jego pierwszym słowem nie było ani mama, ani tata, tylko „ładio”. Mimo tego, do 6 roku życia nie wiedział, co chce robić, spędzało mu to sen z powiek, wszak wszyscy w przedszkolu mieli już opracowane ścieżki kariery i wieloletnie plany samorealizacji w tak rozwojowych i potrzebnych przecież zawodach jak policjant, strażak, pielęgniarka czy stripteaserka. po wizycie w lokalnej rozgłośni radiowej doznał olśnienia i wszystko stało się jasne. Trzeba było tylko nauczyć się mówić „r” i świat stanął przed nim tym właściwym otworem. W tym samym roku, kilka miesięcy później odwiedził go święty Mikołaj, przynosząc komputer. I tak łącząc swoje dwie największe pasje przez kolejne lata gadał do mikrofonu, grał muzykę, naprawiał i psuł komputery, wpadł na pomysł stworzenia serwisu z audycjami dla niewidomych, a pod koniec 2015R uruchomił Radio DHT. W redakcji można go spotkać przed mikrofonem, gdzie opowiada o wszystkim, o czym zajdzie potrzeba, za konsoletą, gdzie realizuje siebie i innych, w serwerowni, gdzie częściej jednak naprawia, niż psuje. Na pierwszy rzut oka miły i sympatyczny, na drugi, to zależy… 🙂

Tomasz (Lirin) Tworek

Długo włosy blues-rockowiec uwielbiający jazz, alternatywę czy nawet klimaty Japońskie. Od zawsze zdziwiony faktem, że nie urodził się z gamepadem w dłoniach, gdyż jest zapalonym graczem. Od wielu lat działa na scenie gier video i audio, walczy o dostępność dla osób niewidomych. Sam uwielbia grać i to nie tylko w klubach jako perkusista, czy wokalista z kuflem pysznego piwka ale i w domu, przed monitorem zanurzając się w świat wirtualnej rozrywki.